(Фото) Антониа го соблече градникот во Банско

Поп пејачката Антониа Гиговска е во Банско, Бугарија. Таа на Инстаграм се пофали дека е во еден  познат хотел , а вниманието на социјалните мрежи го привлече откако позирашебез градник под кошулата и маскирни пантолони. „Антониа, го соблече градникот во  Банско“, коментираа на шега фановите.

Поп-пејачката беше актуелена по настапите на „Пинкови ѕвездички“, каде секогаш ги воодушевуваше членовите на жирито. Изминатиов период се зборуваше и за нејзината љубов со Иван Јованов, пејачот од „Либеро бенд“ со кого конечно реши да не ја крие врската .

Текстот (Фото) Антониа го соблече градникот во Банско е превземен од Reporter.mk.