(Фото) Бали Бег и Неџла покажаа како живеат дома

Актерите Бурак Озчивит и Фахрие Евџен се една од најпознатите двојки, а фановите со голем интерес го следат секој нивен потег. Тие од неодамна се родители и многу се пишуваше за синот Каран, како и за нивната венчавка.

Сега, според турските медиуми, Бурак и Фахрие живеат во нејзиниот стан, кој го купила многу пред да се сретнат.

Тоа е дуплекс поткровје кое има 240 квадратни метри. Во долниот дел има дневна, кујна, три спални соби, бања и остава, а на горниот кат има работна соба, бања, соблекувална, спална и голема тераса.

Покрај татковството, Бурак наголемо се спрема за снимањето на серијата Осман Газија .

Текстот (Фото) Бали Бег и Неџла покажаа како живеат дома е превземен од Reporter.mk.