(Фото) Беквалац почна со тренинзи, пејачката сака секси изглед

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац е мајка на две девојчиња, но и понатаму вели дека сака да работи на својот изглед и да се посвети на тренинзите за да ја доведе својата линија до совршенство.

Беквалац објави фотографија на „Инстаграм“ како вежба на справа во теретана. Таа се пофали дека била спортски тип.

„Боже колку ќе бидам згодна, тоа е страшно. Едностано јас сум спортски тип и тоа е тоа, во својот препознатлив тон“, напишала Беквалац.

Наташа важи за една од најубавите и најзгодни жени на музичката естрада.

 

Текстот (Фото) Беквалац почна со тренинзи, пејачката сака секси изглед е превземен од Reporter.mk.