(Фото) Бремената сопругата на Венсан Касел гола на насловна страница

Моделот на „Викторијас сикрет“, Тина Кунаки, се сликаше гола за насловната страница на магазинот „Фото“. Сопругата на францускиот глумец и режисер Венсан Касел, која е пред породување, градите ги покрила со рацете. Таа сликата ја сподели и на својот инстаграм-профил, а од следбениците доби многу комплименти за изгледот.

51-годишниот глумец и 22-годишната манекенка се венчаа лани во август во француското гратче Бидару. Претходно две години беа во врска.

Текстот (Фото) Бремената сопругата на Венсан Касел гола на насловна страница е превземен од Reporter.mk.