(Фото) Брена и Боба се соблекоа

Фолк ѕвездата Лепа Брена, сподели фотографија од Тајланд, каде е на одмор со Боба Живојиновиќ и синот Викто. Расположени, друштвото се сликаше во базен. Српските медиуми пипуваат дека Брена и Боба се подолго време во Тајланд, каде пејачката се одамра по концертите кои ги одржуваше низ регионот.

Текстот (Фото) Брена и Боба се соблекоа е превземен од Reporter.mk.