(Фото) Цеца на настап се појавила во фустан кој го купила на попуст

Светлана Цеца Ражнатовиќ на еден од нејзините последни концерти се појави во фустан од модната куќа „Версаче“, кое го купила на попуст. Фустанот чинел 10.335 …

(Фото) Цеца на настап се појавила во фустан кој го купила на попуст Прочитај повеќе »

Текстот (Фото) Цеца на настап се појавила во фустан кој го купила на попуст е превземен од Reporter.mk.