(Фото) Цеца на вежбање, тешко било за прв тренинг

Српската фолк-пејачка Цеца Ражњатовиќ сподели слики за да им покаже на фановите како го одржува телото и витката линија. Цеца објави неколку фотографии во кои таа изведува тешки пози  на, како што вели, „првот тренинг“ .

Пејачката пред неколку дена беше во посета на Рим, каде отиде да се одмори по настапот во Виена. Таа фрли паричка за среќа во Фонтана ди Треви, прошета по шпанските скали и посети многубројни локалитети.

Текстот (Фото) Цеца на вежбање, тешко било за прв тренинг е превземен од Reporter.mk.