(Фото) Цеца шатирана со јапонска вега

Цеца Ражнатовиќ го промени својот имиџ. Нејзината трансформација и се допадна на обожавателите. Пејачката ја скратила својата препознатлива долга коса и ја променила бојата. Нејзината коса сега е посветла.

Фолк ѕвездата се пофали со промената на својот Инстаграм профил. Од нејзините обожаватели и фанови доби само лајкови и позитивни коментари.

 

Текстот (Фото) Цеца шатирана со јапонска вега е превземен од Reporter.mk.