(Фото) Дара Бубамара излезена како од порно филм

Дара Бубамара ги искористи неколкуте слободни денови меѓу настапите за да отпатува на Миконос, од каде редовно објавува фотографии на Инстаграм. Таа позираше во провокативно …

(Фото) Дара Бубамара излезена како од порно филм Прочитај повеќе »

Текстот (Фото) Дара Бубамара излезена како од порно филм е превземен од Reporter.mk.