(Фото) Дејвид Гета има 24 години помлада девојка

Светски познатиот диџеј и продуцент Дејвид Гета (51) одмора на Мајами со својата девојка, 27-годишната Џесика Ледон. Гета е неколку месеци во врска со кубанската танчерка и модел, со која се запознал токму во Мајами.

Гета претходно беше 22 години во брак со Кети Гета со која има две деца, 13-годишен син и 9-годишна ќерка.

 

Текстот (Фото) Дејвид Гета има 24 години помлада девојка е превземен од Reporter.mk.