(Фото) Џенифер Лопез ја бива ѝ за стриптизета

Џенифер Лопез  го носи епитетот на една од најзгодните дами кај нас. Таа телото го одржува со постојани третинзи, и тоа минува по неколку часа во теретана. Заради ваквиот изглед и во 49 година таа ја доби улогата во филмот „Hustlers“ каде глуми стриптизета заедно со познатата раперка Карди Би.

Таа објави една слика од снимањето и фановите и овој пат воодушевени од тоа како изгледа.

„Бомба“, „Каква мачка“, Тело за чиста десетка’… се само дел од коментарите кои ги предизвика познатата пејачка и актерка.

 

Текстот (Фото) Џенифер Лопез ја бива ѝ за стриптизета е превземен од Reporter.mk.