(Фото) Џесика Алба ја скрати косата, фановите и рекоа дека вака е поубава

Глумицата Џесика Алба ги израдува фановите со новиот имиџ. Таа ја скрати долгата коса, а фановите и рекоа дека сега им е поубава.Тие и рекоа дека сега изгледа подмладено и ѝ дадоа голем број убави комплименти. „Какво освежување. Изгледаш како тинејџерка. Преубаво ти стои“, и напишаа некои од нив. Алба која беше препознатлива по нејзините … Continue reading (Фото) Џесика Алба ја скрати косата, фановите и рекоа дека вака е поубава

Текстот (Фото) Џесика Алба ја скрати косата, фановите и рекоа дека вака е поубава е превземен од Reporter.mk.