(Фото) Елена Ристеска секси на плажа

Пејачката Елена Ристеска на социјалните мрежи објави неколку слики направени летово во Мајами, а од снимањето на нејзиниот нов спот.

Таа од поодамна ја најави промоцијата на новата песна и на спотот снимени во Америка, а фановите во коментар ја прашаа кога ќе ги промовира. Елена доби и пофални зборови за изгледот.

„Прекрасна“, „Како самовила“, „Принцеза“, „Заводлива и на плажа“ се само некои од коментарите што ги доби Елена за изгледот.

 

 

 

Текстот (Фото) Елена Ристеска секси на плажа е превземен од Reporter.mk.