(Фото) Елена стана „плавуша“ без ниедна брчка

Поп-пејачката Елена Ристеска со двете нови фотки кои ги објави на Инстаграм, покажа што се може да направи шминката. Фотографиите е најава за нешто ново од пејачката кое, вели допрва ќе го открие. Неможе,  а да не се забележи дека освен што  ептен е „плавуша“  и лицето и е прилично испеглано што дури и не … Continue reading (Фото) Елена стана „плавуша“ без ниедна брчка

Текстот (Фото) Елена стана „плавуша“ без ниедна брчка е превземен од Reporter.mk.