(Фото) Емили Ратајковски се проба како русокоса

Светскиот модел Емили Ратајковски ги изненади фановите со фотографија на која таа е русокоса. Откако се појави во спотот за песната Buller Lines, Емили постојано вели дека ја негувала својата природно кафеава коса.

Сега Емили вели дека сака да провери дали тврдењата дека русокосите повеќе се забавуваат, се навистина точни. Таа се фотографирала со шешир, во стил на кантри девојка, но вниманието го привлече со нејзината руса коса.

Јасно е дека Емили носи перика, но фановите и порачаа дека и ваквиот изглед одлично и стои.

 

View this post on Instagram

 

Yeehaw ✨thanks Texas.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Текстот (Фото) Емили Ратајковски се проба како русокоса е превземен од Reporter.mk.