(Фото) Фановите ја искараа Џенифер Лопез откако објави секси фотка

Пејачката и актерка Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил се пофали со нова фотографија на која позира во боди. И додека некои фанови го бараат тајниот рецепт како да изгледаат толку добро во нејзините години, други коментираат дека Лопез претерува со покажување на своето тело.

„Не е примерно една жена, која е и мајка, вака да го покажува меѓуножјето. Дали може да објавиш фотографија во која позираш нормално“, биле само дел од коментарите под фотографијата.

Текстот (Фото) Фановите ја искараа Џенифер Лопез откако објави секси фотка е превземен од Reporter.mk.