(Фото) Филип Божиновски со фотографија од ќерката ѝ честиташе роденден на сопругата

Пејачот Филип Божиновски ѝ го честиташе роденденот на сопругата Сања, со заедничка фотографија од нивната ќерка Софија. „Среќен роденден“, и посака Филип на Сања. Двајцата за првпат годинава станаа родители, а пејачот се пофали дека станал татко, само еден ден пред неговиот роденден. Филип направи мекици и голема журка на отворено. На забавата се играше и … Continue reading (Фото) Филип Божиновски со фотографија од ќерката ѝ честиташе роденден на сопругата

Текстот (Фото) Филип Божиновски со фотографија од ќерката ѝ честиташе роденден на сопругата е превземен од Reporter.mk.