(Фото) Гола Карлеуша на пливање во базен

Поп-фолк ѕвездата Јелена Карлеуша пак е тема на муабет, откако гола пливаше во базен и објави фотографија. Со фотката на Инстаграм таа порача дека можеби нема да има можност да  патува на море, зарди пандемијата, ама затоа ќе може да се разладува во базен, па дури и скроз гола. Таа наиде на големо воодушевување во … Continue reading (Фото) Гола Карлеуша на пливање во базен

Текстот (Фото) Гола Карлеуша на пливање во базен е превземен од Reporter.mk.