(Фото) Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на
која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета.

На истата забава се има појавено и порно ѕвездата Роко Сифреди. Сифреди е поранешен порно актер, сегашен режисер и продуцент на порно филмови.

Засега останува непознато во кое својство бил поканет Груевски на оваа забава.

 

Текстот (Фото) Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта е превземен од Reporter.mk.