(Фото) Холивудскиот гламур ја инспирира Џесика Палашоска: Фолк-пејачката секси на Инстаграм

Фолк-пејачката Џесика Палашоска го отслика гламурот на холивудските ѕвезди од ’20-те и ’30-те години во новата фотка што ја објави на „Инстаграм“. Таа и сега го привлече вниманиено на фановите кои ѝ коментираа дека наликува на вистинска глумица од златното време на Холивуд, кога се снимаа црно-бели филмови. „Секси и со вкус, баш како што … Continue reading (Фото) Холивудскиот гламур ја инспирира Џесика Палашоска: Фолк-пејачката секси на Инстаграм

Текстот (Фото) Холивудскиот гламур ја инспирира Џесика Палашоска: Фолк-пејачката секси на Инстаграм е превземен од Reporter.mk.