(Фото) Ирена се соблече топлес за роденден, се пофали дека не стареела како кондури

Фолк-пејачката Ирена Спасовска го прослави роденденот речиси гола. Таа и овој пат ги изненади своите обожаватели.  За фотосесијата го соблече градникот и наздрави со вино.

„Некои жени стареат како кондури, а некои како вино. Happy birthday to me“, напиша Ирена

Инаку, познатата фолк-пејачка и неодамна позираше провокативно, па со фотографии направи метеж на социјалните мрежи. Таа беше во центарот на вниманието на јавноста по раскинувањето на долгогодишната врска со новинарот Орце Гелевски.

 

Текстот (Фото) Ирена се соблече топлес за роденден, се пофали дека не стареела како кондури е превземен од Reporter.mk.