(Фото) Калиопи без градник бара да ја гледаат во очи

Поп дивата Калиопи објави фотографија на која е без градник под палтото и ги изненади своите фанови  на социјалните мрежи.  Ретко кога таа објавува провокативни фотографии, па  можеби затоа и оваа фотографија направи гужва на Инстаграм. Сепак, сликата е од пред неколку години, а  Калиопи под фотката го стави текстот на песната „Црно и бело“ со која пееше на Еврсонг. “Во очи сега гледај ме, не  сум губитник ти знај“, вели поп пејачката, која последниве две години воопшто ја нема на домашната сцена, туку постојано е на настапи во градовите по екс ју републикте.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАЈНОВИ
Калиопи објави фотка со длабоко деколте (ФОТО)
January 4, 2020
Дневен хороскоп: За Близнаците неизвесен ден, за Стрелците напорен ден
January 4, 2020
Камерон Диаз стана мајка на 48 години (ФОТО)
January 3, 2020
Наталија Водјанова: Од продавачка на пазар до сопруга на милијардер (ФОТО)
January 3, 2020
НАЈЧИТАНИ
1
Тамара роди син, Хана доби брат
December 12, 2018
2
Снежана Ѓуришиќ: 5 години е помлад од мене, но ме исполнува…
March 16, 2019
3
Ќиро Блажевиќ: Во мене тече македонска крв
December 10, 2018
4
На Маријана и беше роденден вчера, а на Росана денес
December 14, 2018
5
Топено сирење со Баш Ајвар и фурнаринки
October 4, 2018
КАТЕГОРИИ
Uncategorized(44)
боја на мода(59)
вести
(2,317)
економија(129)
политика(221)
свет(806)
хроника(996)
време(23)
здравје(261)
Елена(30)
Искра(5)
Оливер(9)
колумни(60)
миленици(18)
спорт(543)
сцена
(3,875)
забава
(3,147)
занимливости(256)
култура(40)
улична школа(97)
фитнес(14)
хороскоп(202)
храна(19)

Текстот (Фото) Калиопи без градник бара да ја гледаат во очи е превземен од Reporter.mk.