(Фото) Карлеуша во „купаќи“ Версаче по дома, изолацијата не мора да е досадна

Додека речиси цел свет е на пауза поради коронавирусот, па сите изолирани седат дома , Карлеуша најде начин да се забваува. Среќа што се соцјалните мрежи. Попларната пејачка сподели слики и видеа на кој е во „Версаче“ костим за капење каде позира пред огледало.

„Јас откако ги изедов сите грицки за карантин во една вечер“ напиша Карлеуша.

 

Текстот (Фото) Карлеуша во „купаќи“ Версаче по дома, изолацијата не мора да е досадна е превземен од Reporter.mk.