(Фото) Каролина во мини: Елегантна и секси

Поп-ѕвездата Каролина Гочева објави нови фотографии на Инстаграм. Овој пат облечена во есенски стил, црно- бело мини, таа ги собра позитивни коментари на Инстаграм. Покрај музиката, Каролина е и заштитно лице на неколку познати брендови, па не ретко споделува фотографии на социјалните мрежи на кои рекламира облека или накит.

 

 

Текстот (Фото) Каролина во мини: Елегантна и секси е превземен од Reporter.mk.