(Фото) Ким Кардашијан совршено згодна и секси

Најпознатата старлета на светот Ким Кардашијан објави нови фотографии на „Инстаграм“, во сив фустан, под кој носеше црвена танга. Фановите и коментираа дека досега немала објавено ваква безобразна слика и дека е совршено згодна и секси. Кардашијан на себе носеше и огромна црна ташна и златна огрлица околу вратот. Објавените фотографии за кратко време ги … Continue reading (Фото) Ким Кардашијан совршено згодна и секси

Текстот (Фото) Ким Кардашијан совршено згодна и секси е превземен од Reporter.mk.