(Фото) Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

Пејачката Лејди Гага ја копирала Jелена Карлеуша. Така барем се фали во јавност српската пејачка, откако Лејди Гага  облече фустан, кој наводно фолк пејачката го носела пред три години. Станува збор за фустан накитен со лажни пари, со кој Карлеуша се појави во него пред три години во Ѕвездите на Гранд. Карлеуша ја објави фотографијата … Continue reading (Фото) Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

Текстот (Фото) Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари е превземен од Reporter.mk.