(Фото) Лидија Вукичевиќ во бикини ги возбуди и дваесeтгодишните

Актерката Лидија Вукичевиќ  (58) важи за една од најубавите жени на српската и балканската јавна сцена. Познатата како Виолета Попадиќ од култната серија „Подобар живот“, секојдневно објавува фотографии на социјалните мрежи. Овој пат, таа пак објави фотка на  Инстаграм во бикини додека ужива покрај базен. Освен што изгледа одлично во шестата деценија, коментарите беа „толку … Continue reading (Фото) Лидија Вукичевиќ во бикини ги возбуди и дваесeтгодишните

Текстот (Фото) Лидија Вукичевиќ во бикини ги возбуди и дваесeтгодишните е превземен од Reporter.mk.