(Фото) Лила гола во пештера

Водителката Лила Филиповска се сликаше гола во када полна со пена и пак е главна на Инстаграм. Таа се пофали дека е во пештера и дека не и е така лошо.

„Во денешно време животот во пештера и не е така лош. Барем во пештерава во која јас престојувам деновиве“, напиша Лила.

Водителката која се уште е во Турција, неодамна сподели видео во кое облечена како султанката Хурем, големата љубов на Султан Сулејман, ужива додека ја служат и и се поклонуваат.

Дури и музиката на која играше во видеото беше од популарната турска серија “Величествениот”.

 

(Видео) Се потурчи Лила, во фустанот на Хурем оган за Величенствениот

Текстот (Фото) Лила гола во пештера е превземен од Reporter.mk.