(Фото) Луј Витон го облече Роналдо во цвеќе па сега му се смеат

Еден од најпознатите фудбалери во светот, Кристијано Роналдо со последната слика привлече многу внимание. “Почнувам викенд низ добри вибрации и добар стил”, напиша Роналдо на фотографијата на која позира во летна Луј Витон комбинација, и очила. На неговата објава има милиони лајкови и коментари, а мислењата за необичниот аутфит се поделени. Додека едни се одушевени, … Continue reading (Фото) Луј Витон го облече Роналдо во цвеќе па сега му се смеат

Текстот (Фото) Луј Витон го облече Роналдо во цвеќе па сега му се смеат е превземен од Reporter.mk.