(Фото) Марко Јариќ има нова девојка

Славниот кошаркар Марко Јариќ веќе некое време ужива во љубовната врска со убавата манекенка Бони Мјулер.

Иако до сега не се појавувал во јавност со неа, конечно реши да ја покаже.

Марко, својата нова љубов ја запознал со ќерките Сиена и Валентина, па ги одвел на веслање, а фотографијата од семејниот излет ја споделил и со своите следбеници на Инстаграм.

Додека Бони веслала, ќерката на Јариќ уживала во погледот на езерото.

Текстот (Фото) Марко Јариќ има нова девојка е превземен од Reporter.mk.