(Фото) Меколи Калкин ги насмеа фановите додека ја шеташе мачката

Глумецот Меколи Калкин повторно ги насмеа фановите, откако беше виден за време на една попладневна прошетка низ Лос Анџелес. Тој со девојка му, глумицата Бренда Сонг, биле снимени од папараците додека ги шетаат домашните миленици. Додека Бренда го шеташе кучето, Меколи ја туркаше количката со мачката. Фановите се пошегуваа со него и му напишаа дека изгледа … Continue reading (Фото) Меколи Калкин ги насмеа фановите додека ја шеташе мачката

Текстот (Фото) Меколи Калкин ги насмеа фановите додека ја шеташе мачката е превземен од Reporter.mk.