(Фото) Меланија во откачени салонки – и секси и шик

Првата дама на САД, Меланија Трамп, повторно воодушеви со својата модна комбинација, откако облече шик салонки.

Овој пат во нејзиниот стил доминираа салонките со потпис на нејзиниот омилен дизајнер Кристијан Лобутин, кои се вистинско освежување на црниот фустан.

Салонките на Pigalle особено се интересни ппоради својот шарен дезен инспириран од 80-тите години.

Текстот (Фото) Меланија во откачени салонки – и секси и шик е превземен од Reporter.mk.