(Фото) Моите најважни мажи: Цеца има нова фотка на Инстагарм

Откако стана баба, српската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ , постојано објавува слики од внукот на социјалните мрежи.Таа вели дека постојано е опседната со малиот Жељко и дека не може ни ден да издржи без него „Моите најважни мажи“, вели фолк пејачката за фотографијата.   View this post on Instagram   A post shared by C E … Continue reading (Фото) Моите најважни мажи: Цеца има нова фотка на Инстагарм

Текстот (Фото) Моите најважни мажи: Цеца има нова фотка на Инстагарм е превземен од Reporter.mk.