(Фото) На Викторија не ѝ се допаѓа стилот на Дејвид Бекам

Поранешниот фудбалер Дејвид Бекам вели дека неговата сопругата Викторија не е воодушевена од неговиот стил. Тој на „Инстаграм“ напиша дека модната дизајнерка често го критикува неговиот избор на облека, особено кога тој ќе избере силни бои или шарени комбинации. „На Викторија баш и не ѝ се допаѓа мојот џемпер, ама мислам дека изгледа одлично“, напиша … Continue reading (Фото) На Викторија не ѝ се допаѓа стилот на Дејвид Бекам

Текстот (Фото) На Викторија не ѝ се допаѓа стилот на Дејвид Бекам е превземен од Reporter.mk.