(Фото) Накова пак ги зголеми усните

Поранешната манекенка и старлета, Александра Накова, направи нова естетска корекција на лицето неколку дена откако го прослави 30 роденден. Таа објави слика со зголемени усни, па на социјалните мрежи велат дека веќе не личи на себе. Некогашната учесничка во шоуто „Танц со ѕвездите“ уште пред неколку години стави силикони на градите, има нагласени јапонски веѓи, а не крие дека понекогаш ја зголемува и устата. Но овојпат претерала, кометираат фановите.

„Устата ти е поголема од носот“, „Ќе ти пукнат и усните и силиконите“, се дел од коментарите.

Текстот (Фото) Накова пак ги зголеми усните е превземен од Reporter.mk.