(Фото) „Не е секој газ за танга“ – Панчо ги искритикува Македонките

Панчо од дуото „ДНК“ викендов имаше диџеј-сет на една од популарните плажи во Охрид. Освен што сподели неколку видеа од атмосферата, тој во негов стил им порача на македонските девојки да намалат со тортата „оти не е секој газ за танга“. „Еве ме мене пак од Охрид, па чисто да ги потсетам ‘лепотициве’ дека не … Continue reading (Фото) „Не е секој газ за танга“ – Панчо ги искритикува Македонките

Текстот (Фото) „Не е секој газ за танга“ – Панчо ги искритикува Македонките е превземен од Reporter.mk.