(Фото) „Не сум трудна, дебела сум“ – Сека Алексиќ се сликаше во костим за капење

Српската пејачка Сека Алексиќ објави слика во костим за капење додека лежи на базен покрај синот Јован. Фановите веднаш почнаа да ѝ честитаат за новата, трета бременост, оти на сликата изгледа како да има труднички стомак. „Не, јас сум дебела“, Сека одговори во свој стил. Сека во јануари годинава го роди Јован, а пред четири … Continue reading (Фото) „Не сум трудна, дебела сум“ – Сека Алексиќ се сликаше во костим за капење

Текстот (Фото) „Не сум трудна, дебела сум“ – Сека Алексиќ се сликаше во костим за капење е превземен од Reporter.mk.