(Фото) Неџла го покажа трудничкиот стомак

Турската глумица Фахрие Евџен, позната како Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“, го покажа трудничкиот стомак. Таа објави слика на инстаграм и напиша „Те чекам тебе, мој ангелу“ и името на неродениот син – Каран. Ова е прво дете на Фахрие која од пред две години е во брак со Бурак Озчивит, познатиот Бали Бег. Глумицата треба да се породи следниот месец.

Текстот (Фото) Неџла го покажа трудничкиот стомак е превземен од Reporter.mk.