(Фото) Нема алкохол за синот на Дани

Поп-пејачката Дани Димитровска е на летување со синот Лазар. Таа се пофали на социјалните мрежи дека се заедно во хотел со „ол инклузив“ понуда. Таа на шега напиша дека Лазар следниот месец ќе наполни 18 години и затоа од рецепција не можел да добие белезица за возрасни, која вклучува и алкохол.

Пејачката деновиве беше актуелна откако објави нови фотографии на кои се гледа дека е прилично ослабена. Дани потврди дека изминатиов период особено внимавала на линијата и конечно успеала да ги симне вишокот килограми.

Текстот (Фото) Нема алкохол за синот на Дани е превземен од Reporter.mk.