(Фото) Нина Бадриќ ослабе и стана русокоса

Пејачката Нина Бадриќ со години беше препознатлива по темнокафеавата коса. Со новите фотографии на Инстаграм го привлече вниманието оти е со нов имиџ,  русокоса. Бадриќ на својот профил сподели фотографија направена од фотографот Андреја Дамњановиќ. Јелена Розга и коментираше дека  е„фатална жена“. Освен косата, која не е важно дали е перика или не, вели Нина, таа … Continue reading (Фото) Нина Бадриќ ослабе и стана русокоса

Текстот (Фото) Нина Бадриќ ослабе и стана русокоса е превземен од Reporter.mk.