(Фото) Нина Бадриќ прв пат топлес

Хрватската пејачка Нина Бадриќ се фотографираше топлес , па фотографијата ја сподели на социјалните мрежи. На изненадување на фановите, оти Нина, до сега не се фотографирала разголена.Пајечката, ги собра комплиментите откако сликите беа објавени на Инстаграм.

Текстот (Фото) Нина Бадриќ прв пат топлес е превземен од Reporter.mk.