(Фото) Новогодишно во домот на Лоба

Поп-пејачката Викторија Лоба на својот Инстаграм профил ја сподели новогодишна атмосфера од својот дом.  Пејачката се пофали дека  веќе ја накитила елклата, а претпразничната приказна ја раскажа  облечена во пижами. Лоба често споделува приватни фотографии,особено летоска, кога  за фанаовите објавуваше слики од одморот во Санторини.

Текстот (Фото) Новогодишно во домот на Лоба е превземен од Reporter.mk.