(Фото) По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

Откако по шест години брак Канје Вест и Ким Кардашијан, најавија се разведуваат, медиумите веќе еден месец пишуваат дека тој е во врска со руската манекенка Ирина Шајк. Сега Канје и Ирина на романтично патување во Прованса, Франција, а сликите се појавија на Интернет. Тие се семестени во хотелот Villa la Costa каде што една … Continue reading (Фото) По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк

Текстот (Фото) По разводот со Ким, Канје на романтично патување со Ирина Шајк е превземен од Reporter.mk.