(Фото) Послугата го изненади Душко Тошиќ со фудбалска торта за неговиот роденден

Фудбалерот и сопруг на пејачката Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ, синоќа го прослави 36. роденден. Тој направи забава во кругот на семејството и пријателите. Од познатите беа пејачката Ана Бекута, која и запеа на прославата. Душко изјави дека првиот подарок кој го добил, била фудбалската торта која ја направиле вработените во неговиот семеен дом. Тортата имала облик … Continue reading (Фото) Послугата го изненади Душко Тошиќ со фудбалска торта за неговиот роденден

Текстот (Фото) Послугата го изненади Душко Тошиќ со фудбалска торта за неговиот роденден е превземен од Reporter.mk.