(Фото) Рита Ора објави нова секси фотка, ама коментарот на мајка ѝ ги засени градите

Рита Ора објави фотографија и напиша дека не може да најде бикини, а вниманието на фановите го привлече коментарот на нејзината мајка. „Не можам да најдам бикини“, напишала 29-годишната пејачка покрај фотографијата во градник за која добила повеќе од 750.000 лајкови и илјадници комплименти. „Добра работа што ги најде пантолоните“, коментирала нејзината мајка Вера и … Continue reading (Фото) Рита Ора објави нова секси фотка, ама коментарот на мајка ѝ ги засени градите

Текстот (Фото) Рита Ора објави нова секси фотка, ама коментарот на мајка ѝ ги засени градите е превземен од Reporter.mk.