(Фото) Рита Ора позираше скроз гола

Пејачката Рита Ора по секси фотките од плажа на кои ја покажа тетоважата која е на интимната зона, повторно објави слика. Овој пат таа скроз гола позираше пред огледало, а фотографија на која е целосно гола ја објави на социјалните мрежи.  Гола, без шминка Рита Ора повторно го привлече внимането на социјалните мрежи.

Текстот (Фото) Рита Ора позираше скроз гола е превземен од Reporter.mk.