(Фото) Рита Ора во лезбиски бакнеж на Ем-ти-ви наградите

Вчеравечер во Лос Анџелес беше одржано доделувањето на Ем-ти-ви наградите. Ѕвездата на вечерта беше Рита Ора, која на црвениот килим се појави речиси гола.Таа на себе имаше транспарентен фустан под кој носеше гаќички, но не и градник. Откако ги покажа градите, потоа ја  бакна во уста колешката Биби Рекс.

Текстот (Фото) Рита Ора во лезбиски бакнеж на Ем-ти-ви наградите е превземен од Reporter.mk.