(Фото) Само Карлеуша може гола со танга среде Копаоник на сноуборд

Среде снежната идила на Копаоник, балканската дива Јелена Карлеуша направи се сликше во  танга на снегот. Периодов пејачката е на зимување на Копаоник со нејзините ќерки Атина и Ника, а друштво им прави и менаџер и најдобар пријател на Карлеуша, Зоран Бирташевиќ.     Од возење со жичница до снежни игри, тие уживаа во прекрасните сончеви … Continue reading (Фото) Само Карлеуша може гола со танга среде Копаоник на сноуборд

Текстот (Фото) Само Карлеуша може гола со танга среде Копаоник на сноуборд е превземен од Reporter.mk.