(Фото) Сања Николиќ без шминка: Си ги сакам пегите

Поранешната Мис на Македонија, Сања Николиќ, сопруга на раперот Слаткар, објави фотографија на својот Инстаграм профил на која е без грам шминка во домашен амбиент.

Таа под сликата напиша дека денес и е ден за без шминка, но и дека гордо ги носи своите пеги.

Сања, долго време беше актуелна во јавноста како водителка, но и  како дел од реклами и спотови. Таа веќе неколку години се повлече од јавноста и сега е ангажирана околу музичките обврски на сопругот.

Текстот (Фото) Сања Николиќ без шминка: Си ги сакам пегите е превземен од Reporter.mk.