(Фото) Сара без градник во МОБ

Поп-пејачкта Сара Мејс во бело сако и без градник позираше во Македонската опера и балет. Таа ја објави сликата на Инстаграм и доби комплименти дека изгледа одлично три месеци по породувањето со ќерката Илина. Сара, само месец дена по породувањето им се врати на работните обврски, а и дента кога ја роди ќерката таа промовираше песна.

 

Текстот (Фото) Сара без градник во МОБ е превземен од Reporter.mk.